Quote Originally Posted by Commander_John. View Post
i dont mean to get off topic but damn,feeding them only baby mice,thats gota be expensive lol
Off Topic: They eat once a week and the pinkies cost like 3 bucks each. So $3 x 4 snakes = $12. It's not TOO expensive but yea 12 bucks a week is a little more than I would like to spend. (better then having to feed my dog with my money though).

On Topic: I am also REALLY, EXTREMELY TERRIFIED of Carrot Top.